DUROBEX - Grzegorz Maciorowski
Ul. Wojska Polskiego 79, 19-203 Grajewo
tel: (86) 272 9077/273 9011
fax: (86) 273 9056
e-mail: durobex@durobex.pl

Światowe Targi Betonu
w Las Vegas

styczeń 2006

styczeń 2005

Międzynarodowe Targi Budownictwa w Poznaniu

styczeń 2007

styczeń 2006

styczeń 2005 

Fair Play 2008

Grudzień 2008:
Wyróżnienie złotym znakiem "Fair Play"

 


VI edycja rankingu
"Gazele Biznesu 2005"

 

 

II miejsce w woj. podlaskim w 2006 roku
III miejsce w woj. podlaskim w 2005 roku

Durobex nadal gazelą !         

Dnia 11.12.2006 poznaliśmy laureatów konkursu "Gazele Biznesu 2006". Już drugi rok z rzędu zostajemy gazelą biznesu ! Z roku na rok jesteśmy coraz większym graczem na rynku posadzek przemysłowych. Przewidujemy, że następne lata przyniosą dalszy wzrost i umocnienie naszej pozycji w branży. Najwyższa jakość świadczonych usług oraz pełny profesjonalizm zapewniają nam liczne grono zadowolonych klientów.      

Przedsiębiorstwo Usługowe "DUROBEX" powstało 19 marca 1998 roku w Grajewie i zalicza się do grona najprężniej rozwijających się firm branży posadzek przemysłowych w Polsce. Znani jesteśmy z wysokiej jakości i solidności wykonanych robót, co pozwala nam sprostać najwyższym wymaganiom stawianym firmom posadzkarskim w Polsce. Prace wykonujemy na terenie całego kraju, a od roku 2005 także poza jego granicami. W naszej ofercie mogą odnaleźć Państwo posadzki przemysłowe wykonane przy użyciu wszystkich wiodących utwardzaczy powierzchniowych oraz z zastosowaniem najnowocześniejszych światowych technologii posadzkarskich, pochodzących w większości ze Stanów Zjednoczonych. Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, zatrudniamy doświadczony zespół pracowników oraz profesjonalną kadrę kierowniczą.

Firma DUROBEX specjalizuje się w wykonawstwie posadzek betonowych zbrojonych włóknem stalowym lub siatką zbrojeniową, w tym posadzki powierzchniowo utwardzane i impregnowane. Dodatkowo wykonujemy wylewki pod wykładzinę, gres, żywicę oraz stropy.

Szczególnym atutem naszej firmy jest możliwość wykonania posadzki do 5.000m2 w ciągu jednej doby przez każdą z 4 brygad, co pozwala nam uniknąć tzw. przerw roboczych przy realizacji dużych obiektów lub zminimalizować ich ilość.

Dotychczas wykonaliśmy ponad 6 mln. m2 posadzek, z czego w roku 2008 1 milion m2, co czyni z nas niekwestionowanego lidera branży posadzkarskiej. W 2009 roku przewidujemy dalszy dynamiczny rozwój firmy, co umocni naszą pozycję w branży.

Ze względu na prawną formę firmy, postrzegani jesteśmy przez kontrahentów jako wiarygodny i uczciwy gwarant jakości wykonanych robót. Gwarantujemy rzetelną obsługę posprzedażową, zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną.

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć oraz mamy nadzieję, że posadzki przez nas wykonane przyczynią się także do sukcesów Państwa inwestycji. Zachęcamy Państwa do przejrzenia listy naszych realizacji oraz opinii finalnych odbiorców.

 

 Copyright © 2003 Durobex. Wszelkie prawa zastrzeżone.